[320d m47] Bierze olej

Marcin-e46
Bywalec forum
Posty: 91
Rejestracja: 26 kwie 13, 19:19
BMW: BMW e46 318
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Konin
VIN: FZ91985

#11

Post autor: Marcin-e46 »

Podepne się pod temacik. U mnie niestety jest taki problem że olej znika czasami dymek leci, co mam z tym fantem zrobić?? ehh dodam ze ponoć odme sie sprawdza przy odpalonym silniku odkreca sie korek oleju (zrobiłem to i tryskało olejem) normalne to?? dopne jeszcze ze co 1000km musze dolać około 0,5 l oleju :shock: Moc silnika jest i jest to silnik n42b20 :witam:
Awatar użytkownika
GUMMISS
Przyjaciel forum
Posty: 4024
Rejestracja: 8 wrz 10, 18:56
BMW: 318i Touring
Rok produkcji: 2003
Państwo: Polska
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miasto: brodnica
Lokalizacja: Kawki
Płeć:

#12

Post autor: GUMMISS »

Marcin-e46 pisze:Podepne się pod temacik. U mnie niestety jest taki problem że olej znika czasami dymek leci, co mam z tym fantem zrobić?? ehh dodam ze ponoć odme sie sprawdza przy odpalonym silniku odkreca sie korek oleju (zrobiłem to i tryskało olejem) normalne to?? dopne jeszcze ze co 1000km musze dolać około 0,5 l oleju :shock: Moc silnika jest i jest to silnik n42b20 :witam:


To temat o dieslu, a masz beznine. Pewnie olej wylatuje do wydechu.... Jak odkręcisz korek na pracującym silniku to chlapie troche olejem bo się wałki w głowicy obracają i siłą rzeczy musi to robić....
Bo Możemy Więcej...
L W G 8)
Marcin-e46
Bywalec forum
Posty: 91
Rejestracja: 26 kwie 13, 19:19
BMW: BMW e46 318
Rok produkcji: 2002
Państwo: Polska
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Konin
VIN: FZ91985

#13

Post autor: Marcin-e46 »

GUMMISS pisze:
Marcin-e46 pisze:Podepne się pod temacik. U mnie niestety jest taki problem że olej znika czasami dymek leci, co mam z tym fantem zrobić?? ehh dodam ze ponoć odme sie sprawdza przy odpalonym silniku odkreca sie korek oleju (zrobiłem to i tryskało olejem) normalne to?? dopne jeszcze ze co 1000km musze dolać około 0,5 l oleju :shock: Moc silnika jest i jest to silnik n42b20 :witam:


To temat o dieslu, a masz beznine. Pewnie olej wylatuje do wydechu.... Jak odkręcisz korek na pracującym silniku to chlapie troche olejem bo się wałki w głowicy obracają i siłą rzeczy musi to robić....
interesujace naprawdę (wiem ze diesel) jak napisałem że podpinam się :lol: Wiesz nigdy nie sprawdzałem odmy wiec pytam a kto pyta nie bładzi
Awatar użytkownika
Maniek
Bywalec forum
Posty: 2406
Rejestracja: 17 sie 10, 12:22
BMW: M57N
Rok produkcji: 2004
Państwo: Polska
Województwo: lubuskie
Miasto:
VIN: PK14005
Lokalizacja: celu do zlikwidowania

#14

Post autor: Maniek »

Marcin-e46 pisze: interesujace naprawdę (wiem ze diesel) jak napisałem że podpinam się :lol: Wiesz nigdy nie sprawdzałem odmy wiec pytam a kto pyta nie bładzi

A kto szuka zanim zapyta ten nie dostaje ostrzeżeń :)
Ogień na tłoki !
OCEŃ MOJE BMW
Obrazek
Pojemność dwa litry,
Od ziemi trzy zero na luzie w górę,
Od olejowej miski.


How hard can it be ?
Napisz odpowiedź
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatnia aktywność

Wróć do „Diesel”